Порядок денний (третя (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання)

(третя (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання)

15 грудня 2015 року

1.Про затвердження в новій редакції районної програми підтримки та розвитку культури на 2015 рік.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік (додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 5, додаток 6,  додаток 7)

3. Про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад Зіньківського району нежитлової будівлі

4. Про передачу в оперативне управління Зіньківській районній організації ВФСТ «Колос» приміщення спортивного корпусу

5. Про передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування Зіньківського району майна.

6. Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

7. Про призначення до складу ради співзасновників районної газети «Голос Зіньківщини» представників районної ради.

8. Про призначення в редакційну раду редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» представників районної ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки 1 , 2.

Різне.