Восьма (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання

 Порядок денний

восьмої (позачергової) сесії районної ради  сьомого скликання

                                                                                                  18 травня 2016 року

  1. Про реорганізацію навчальних закладів району шляхом перетворення.
  2. Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки.          (зміст програми).
  3. Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. (додаток 1,додаток 2, додаток 4, додаток 5, додаток 6,додаток 7).
  5. Про затвердження додаткової угоди до договору оренди автомобіля від 3 січня 2007 року.
  6. Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  8. Про звернення депутатів Зіньківської районної ради щодо відновлення роботи в смт. Опішня Полтавської області .

Різне.

ВІДОМІСТЬ ОБЛІКУ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ  ВОСЬМОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ

сьомого скликання Зіньківської районної ради

                                                                                                                  18.05.2016

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 1 2 3 4 5
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
6. Вовк Ю.П. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. за за за за за
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. за за за за за
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за відсут. відсут.
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 6 7 8
Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за
2. Бойко А.М. за за за
3. БондаренкоВ.О за за за
4. БондаренкоО.І. за за за
5. Ващенко С.В. відсут. відсут. відсут.
6. Вовк Ю.П. відсут. відсут. відсут.
7. Гришко І.І. за за за
8. Давидко В.М. відсут. відсут. відсут.
9. ДорошенкоР.Г. за за за
    10. ЗагорулькоС.В. за за за
11. Карпенко О.І. відсут. відсут. відсут.
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за
13. КолядаЛ.С. за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за
15. КропивнаВ. М. за за за
16. Кулібаба В. Г. за за за
17. Ломонос О. І. за за за
18. Манойло О.В. за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за
20. Мирко М. І. за за за
21. Нерозя С.В. за за за
22. Панченко В. Г. відсут. відсут. відсут.
23. Педяш О.В. за за за
24. Ричинда М. І. відсут. відсут. відсут.
25. Рябова І.В. за за за
26. Сичов В. В. за за за
27. Софієнко Л.О. за за за
28. Троцька В. П. за за за
29. Фалько А. А. за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за
31. Храпач О.І. за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за
33. Чикало С. В. за за за
34. Яременко О.І. за за за