IХ сесія районної ради VІІ скликання 22 липня 2016 року

  Порядок денний

дев’ятої сесії районної ради  сьомого скликання

                                                                                                  22 липня 2016 року

  1. Про виконання рішення по депутатських запитах, прийнятих на попередній сесії районної ради.
  1. Про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 – 2019 роки.
  1. Про затвердження комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016 – 2017 роки.(програма).
  1. Про внесення змін до програми покращення умов обслуговування платників Зіньківського району .
  1. Про роботу закладів охорони здоров’я на території району.
  1. Про придбання дизельгенератора
  1. Про затвердження програми охорони довкілля Зіньківського району на 2016 -2020 роки.(програма)
  1. Про затвердження програми розвитку та підтримки аграрного комплексу (програма)
  1. Про затвердження в новій редакції програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки. (програма)
  1. Про затвердження комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери (програма)
  2. Про затвердження Програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй повноважень на 2016 рік.
  1. Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.
  1. Про внесення змін до місцевої цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Зіньківського району.( додаток 1 )
  1. Про затвердження в новій редакції районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби (програма)
  1. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі
  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.( додаток 1, додаток 2 ).
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. ( додаток 1, додаток 2, додаток 4, додаток 5,додаток 6, додаток 7 ).
  1. Про порядок призначення на посаду та звільнення керівників підприємств, установ, закладів
  1. Про реорганізацію Ставківської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області
  1. Про призначення директора опорного закладу
  1. Затвердження штатного розпису опорного закладу. ( додаток 1).
  1. Про визнання рішень районної ради такими що втратили чинність.
  1. Про погодження кандидатур на призначення керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.
  1. Про продовження трудових контрактів з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.
  1. Про погодження звільнення директора Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  1. Про погодження звільнення директора Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
  2. Про погодження звільнення директора Великопавліської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.
  1. Про передачу приміщення Загрунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради .
  1. Про звільнення від плати за соціальні послуги.
  1. Про надання дозволу щодо передачі в оренду частини приміщення Опішнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини .
  1. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії шостого скликання від 18 лютого 2011 року .
  1. Про затвердження Положень про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад Зіньківського району. ( додаток 1, додаток 2)
  1. Про непроведення індексації орендної плати у 2016 році по об’єктах комунального майна Зіньківського району.
  1. Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 25 березня 2014 року. (додаток 1)
  1. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Зіньківського району нежитлових будівель Центральної районної лікарні.
  1. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Зіньківського району частини нежитлової будівлі.
  1. Про затвердження списку присяжних Зіньківського районного суду Полтавської області.
  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки .
  1. Про передачу комп’ютерної техніки.
  1. Про утворення тендерного комітету Зіньківської районної ради.( додаток 1, додаток 2 ).
  1. Про меморандум ( зміст меморандуму ).
  1. Про депутатський запит Сисова В.В.

Різне.

  • Про лист депутата районної ради Кулібаби В.Г.

 

ВІДОМІСТЬ ОБЛІКУ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ  ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ

сьомого скликання Зіньківської районної ради

                                                                                                                  22.07.2016

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 1 2 3 4 5
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 6 7 8 9 10
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 11 12 13 14 15
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 16 17 18 19 20
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за
 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 21 22 23 24 25
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. проти за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за проти за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за проти за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 26 27 28 29 30
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за відсут. відсут.
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 31 32 33 34 35
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. відсут. відсут. відсут. за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

 

 

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 36 37 38 39 40
Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за
11. Карпенко О.І. за за за за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за за за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за за за за
20. Мирко М. І. за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за
25. Рябова І.В. за за за за за
26. Сичов В. В. за за за за за
27. Софієнко Л.О. за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за
30. Хорошун Г.Г. за за за за за
31. Храпач О.І. за за за за за
32. Чечоткіна В. І. за за за за за
33. Чикало С. В. за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за

 

 

 

 

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові 41 42
Результати голосування Результати голосування
1. Білик М. О. за за
2. Бойко А.М. за за
3. БондаренкоВ.О за за
4. БондаренкоО.І. за за
5. Ващенко С.В. за за
6. Вовк Ю.П. за за
7. Гришко І.І. за за
8. Давидко В.М. за за
9. ДорошенкоР.Г. за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за
11. Карпенко О.І. за за
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за
13. КолядаЛ.С. за за
14. КоростиленкоО.Я. за за
15. КропивнаВ. М. відсут. відсут.
16. Кулібаба В. Г. за за
17. Ломонос О. І. відсут. відсут.
18. Манойло О.В. за за
19. МатвієнкоН. С. за за
20. Мирко М. І. за за
21. Нерозя С.В. за за
22. Панченко В. Г. за за
23. Педяш О.В. за за
24. Ричинда М. І. за за
25. Рябова І.В. за за
26. Сичов В. В. за за
27. Софієнко Л.О. за за
28. Троцька В. П. за за
29. Фалько А. А. за за
30. Хорошун Г.Г. за за
31. Храпач О.І. за за
32. Чечоткіна В. І. за за
33. Чикало С. В. за за
34. Яременко О.І. за за

 

Голова лічильної комісії:      _________________ Кеда О.С.

 

Секретар лічильної комісії:  _________________ Писаренко І.В.

 

Член лічильної комісії:         _________________ Ворона І.І.