XIII сесія районної ради VІІ скликання 14 грудня 2016 року

  Порядок денний

(тринадцята сесії районної ради сьомого скликання)

                                                                                                      14 грудня 2016 року

  1. Про виконання рішення по депутатському запиту, прийнятому на попередній сесії районної ради.
  1. Про стан криміногенної обстановки у Зіньківському районі за 11 місяців 2016 року
  1. Про затвердження районної програми по покращенню умов обслуговування клієнтів ДКС України у Зіньківському р-н на 2016 р.
  1. Про внесення змін до програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016-2020 роки.
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік
  1. Про затвердження положення про районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району.
  1. Про затвердж. статуту Зіньківської спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з гандболу ім. В.П.Літвішка
  1. Про затвердж. штатного розпису Зіньківської спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з гандболу ім. В.П.Літвішка
  1. Про затвердження передавальних актів навчальних закладів району.
  1. Про затвердження положень про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад Зіньківського району.
  1. Про затвердження передавальних актів навчальних закладів району.
  1. Про затвердження в новій редакції положення про районну Дошку Пошани «Гордість Зіньківщини»

Різне.

Про початок роботи сесії

Рішення прийнято
ЗА = 21, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 5, ВІДСУТНІХ = 8
Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович Не голосував
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній
Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній
Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович Не голосував
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна Не голосував
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович Не голосував
Яременко Олександр Іванович За
Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За
Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович Не голосував
Чикало Світлана Володимирівна За
Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної

партії України

Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про обрання секретаря пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Рішення прийнято
ЗА = 25, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 1, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна Не голосував
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження порядку денного тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання за основу.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження порядку денного тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання в цілому.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження регламенту роботи тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про виконання рішення по депутатському запиту, прийнятому на попередній сесії районної ради.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про стан криміногенної обстановки у Зіньківському районі за 11 місяців 2016 року.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження районної програми по покращенню умов обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України у Зіньківському районі на 2016 рік.

Рішення прийнято
ЗА = 25, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 1, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна Не голосував
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про внесення змін до програми розвитку редакції районного радіомовлення “Голос Зіньківщини“ на 2016-2020 роки.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження положення про районний конкурс проектів розвитку громад Зіньківського району.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

 

Про затвердження нової редакції статуту Зіньківської спеціалізованої дитячо – юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В.П.Літвішка

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження в новій редакції штатного розпису Зіньківської спеціалізованої дитячо – юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В.П.Літвішка.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження передавальних актів навчальних закладів району.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради від 22 липня 2016 року “ Про затвердження положень про порядок відчуження та списання майна спільної власності територіальних громад Зіньківського району“.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про погодження актів на списання основних засобів Зіньківської центральної районної лікарні.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За

Про затвердження в новій редакції положення про районну Дошку Пошани “ Гордість Зіньківщини“.

Рішення прийнято
ЗА = 26, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 0, ВІДСУТНІХ = 8

Депутатська група “Солідарність”
Давидко Віктор Михайлович За
Кулібаба Володимир Григорович За
Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна За
Панченко Віталій Григорович За
Софієнко Людмила Олексіївна Відсутній

Позафракційні
Карпенко Олексій Іванович Відсутній
Сичов Володимир Васильович За
Фалько Анатолій Андрійович Відсутній

Фракція ” Партія “Відродження”
Білик Микола Олександрович За
Гришко Іван Іванович За
Дорошенко Роман Григорович За
Коляда Людмила Станіславівна За
Кропивна Валентина Миколаївна За
Манойло Оксана Володимирівна Відсутній
Мирко Микола Іванович Відсутній
Нерозя Сергій Васильович За
Хорошун Геннадій Григорович За
Храпач Олексій Іванович За
Яременко Олександр Іванович За

Фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Бондаренко Валентина Олексіївна Відсутній
Бондаренко Олександр Іванович За
Загорулько Сергій Васильович За
Матвієнко Наталія Станіславівна За
Рябова Ірина Вікторівна За

Фракція “УКРОП”
Ломонос Олександр Іванович За
Педяш Олена Володимирівна За
Ричинда Микола Іванович За
Чикало Світлана Володимирівна За

Фракція Зіньківської районної партійної організації Аграрної партії України
Бойко Анатолій Миколайович За
Ващенко Сергій Володимирович Відсутній
Вовк Юрій Петрович Відсутній
Коростиленко Олексій Якович За
Троцька Валентина Петрівна За
Чечоткіна Віра Іванівна За