XXV сесія районної ради VII скликання 20 квітня 2018 року

Порядок денний

(двадцять п’ята сесія районної ради сьомого скликання)

                                                                                            20 квітня 2018 року

 1. Про виконання рішення по депутатському запиту депутата районної ради Карпенка О.І. (рішення).
 1. Про затвердження програми зайнятості населення Зіньківського району на 2018-2020 роки (рішеннядодаток).
 1. Про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення  Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота» (рішення, додаток 1, додаток 2).
 1. Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки (рішеннядодаток).
 1. Про внесення змін до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки (рішеннядодаток).
 1. Про внесення змін до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки (рішення).
 1. Про делегування повноважень в галузі освіти (рішення).
 1. Про мережу навчальних закладів Зіньківського району (рішення).
 1. Про утворення на базі Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
 1. Про утворення на базі Дейкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
 1. Про утворення структурного підрозділу у складі Кирило-Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
 1. Про утворення структурного підрозділу у складі Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
 1. Про утворення структурного підрозділу у складі Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
 1. Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області» (рішення, додаток).
 1. Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Зіньківський  центр первинної медико-санітарної допомоги»  Зіньківської районної ради Полтавської області (рішеннядодаток).
 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року (рішеннядовідка, додаток 1, додаток 2).
 1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік (рішення,  додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 6, додаток 7).
 1. Про звільнення головного лікаря Зіньківської центральної районної лікарні Безпалого О.В. (рішення).
 1. Про приймання та передачу на баланс будівлі теплогенераторної за адресою: м.Зіньків, вул.Першотравнева, 20-а (рішення, Додаток 1, Додаток 2).
 1. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету (рішеннядодаток).
 1. Про прийняття громадських будівель Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад Зіньківського району (рішення, додаток).
 1. Про прийняття громадських будівель Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад Зіньківського району (рішення, додаток).
 1. Про прийняття громадських будівель Човно – Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад Зіньківського району (рішення, додаток).
 1. Про передачу в оренду автомобіля ЗАЗ LANOS CARGO (рішення).
 1. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії шостого скликання від 18 лютого 2011 року «Про затвердження в новій редакції порядку передачі в оренду майна та методику розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району» (рішення).
 1. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 22 липня 2016 року «Про утворення тендерного комітету Зіньківської районної ради » (рішеннядодаток).
 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321310100:00:037:0051) (рішення).
 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321381000:00:009:0015) (рішення).
 2. Про депутатський запит депутата районної ради Хорошуна Г.Г. (рішення).

Різне.

Поіменне голосування на ХXV сесії районної ради сьомого скликання