XXVII (позачергова) сесія районної ради VII скликання 17 липня 2018 року

(двадцять сьома (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання)

17 липня  2018 року

1. Про затвердження структури та граничної штатної чисельності працівників комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції (рішення, додаток).
  1. Про внесення змін до раніше прийнятих рішень районної ради (рішення).
  1. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік (рішення).
  1. Про надання дозволу на перерахування залишку коштів (рішення).
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік (рішення, довідка до рішення сесії, додаток 1додаток 2, додаток 3, додаток 5, додаток 6, додаток 7).
  1. Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих (рішення, додаток).
  1. Про затвердження договору оренди частини нежитлового вбудованого приміщення в будівлі головного корпусу Зіньківської центральної районної лікарні (рішення).
  1. Про безоплатну передачу автомобіля ЗАЗ LANOS  CARGO (рішення).
  1. Про утворення аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації (рішення, додаток).
  1. Про затвердження розпорядження голови районної ради (рішення).

Різне.

Поіменне голосування на ХXVІІ сесії районної ради сьомого скликання