ХІ сесія районноїради VІІ скликання 12 жовтня 2016 року

 Порядок денний

(одинадцята  сесія сьомого скликання)

                                                                                                  12 жовтня 2016 року

  1. Про виконання рішень по депутатських запитах, прийнятих на попередніх сесіях районної ради.
  2. Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 -2016 роки.
  1. Затвердження програми забезпечення виконання Зіньківською РДА делегованих їй районною радою повноважень.
  1. Затвердження програми інформатизації органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Зіньківського району.
  2. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Зіньківському районі
  1. Про внесення змін до районної програми підтримки соц. вразл. верств населення Зін. р-ну «Турбота»
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  1. Про затвердження нової редакції статуту Зіньківської центральної районної лікарні.
  1. Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги»
  1. Про затвердження в нов. ред. штатн.розпису опорного закладу.
  1. Про внесення змін до рішення сьомої сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання від 21 квітня 2016 року .
  2. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання від 22 квітня 2016 року.
  1. Про присвоєння звання Почесний громадянин Зіньківщини
  1. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради.
  2. Про внесення змін до регламенту районної ради
  3. Про внесення змін до положення про постійні комісії районної ради.
  4. Про положення про цільовий фонд районного бюджету.
  5. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання від 22 липня 2016 року
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  7. Про передачу концентратора
  8. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Зіньківського району нежитлових будівель опорного закладу
  9. Про передачу в оперативне управління тер.центру соц. обслугов. майна сп. власн. тер.гром. Зіньк. р-ну.
  10. Про заяву.
  11. Про депутатський запит депутата районної ради Гришка І.І.

     Різне.

ВІДОМІСТЬ ОБЛІКУ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ  ОДИНИДЦЯТОЇ СЕСІЇ

сьомого скликання Зіньківської районної ради

                                                                                                                  12.10.2016

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати голосування по питаннях порядку денного
1 2 3 4 5 6
1. Білик М. О. за за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за за
3. Бондаренко В.О за за за за за за
4. Бондаренко О.І. за за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за

за

6. Вовк Ю.П. за за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за проти за
9. Дорошенко Р.Г. за за за за за за
 10. Загорулько С.В. за за за за за за
11. Карпенко О.І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за за
15. КропивнаВ. М. за за за за за за
16. Кулібаба В. Г. за за за за за за
17. Ломонос О. І. за за за за за за
18. Манойло О.В. за за за за за за
19. МатвієнкоН. С. за за відсут. відсут. відсут. відсут.
20. Мирко М. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
21. Нерозя С.В. за за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за за
25. Рябова І.В. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
26. Сичов В. В. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
27. Софієнко Л.О. за за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за за
30. Хорошун Г.Г. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
31. Храпач О.І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
32. Чечоткіна В. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
33. Чикало С. В. за за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за за
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати голосування по питаннях порядку денного
7 8 9 10 11 12
1. Білик М. О. за за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за за
11. Карпенко О.І. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за за
15. КропивнаВ. М. за за за за за за
16. Кулібаба В. Г. за за за за за за
17. Ломонос О. І. за за за за за за
18. Манойло О.В. за за за за за за
19. МатвієнкоН. С. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
20. Мирко М. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
21. Нерозя С.В. за за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за за
25. Рябова І.В. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
26. Сичов В. В. відсут.
27. Софієнко Л.О. за за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за за
30. Хорошун Г.Г. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
31. Храпач О.І. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
32. Чечоткіна В. І. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
33. Чикало С. В. за за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за за
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати голосування по питаннях порядку денного
13 14 15 16 17 18
1. Білик М. О. за за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за за
11. Карпенко О.І. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за за
15. КропивнаВ. М. за за за за за за
16. Кулібаба В. Г. за за за за за за
17. Ломонос О. І. за за за за за за
18. Манойло О.В. за за за за за за
19. МатвієнкоН. С. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
20. Мирко М. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
21. Нерозя С.В. за за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за за
25. Рябова І.В. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
26. Сичов В. В. відсут.
27. Софієнко Л.О. за за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за за
30. Хорошун Г.Г. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
31. Храпач О.І. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
32. Чечоткіна В. І. відсут. відсут відсут відсут відсут відсут
33. Чикало С. В. за за за за за за
34. Яременко О.І. за за за за за за
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати голосування по питаннях порядку денного
19-1 19-2 19-3 19-4 19-5 20
1. Білик М. О. за за за за за за
2. Бойко А.М. за за за за за за
3. БондаренкоВ.О за за за за за за
4. БондаренкоО.І. за за за за за за
5. Ващенко С.В. за за за за за за
6. Вовк Ю.П. за за за за за за
7. Гришко І.І. за за за за за за
8. Давидко В.М. за за за за за за
9. ДорошенкоР.Г. за за за за за за
 10. ЗагорулькоС.В. за за за за за за
11. Карпенко О.І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за за за за за
13. КолядаЛ.С. за за за за за за
14. КоростиленкоО.Я. за за за за за за
15. КропивнаВ. М. утрим утрим утрим утрим утрим за
16. Кулібаба В. Г. за за за за за за
17. Ломонос О. І. за за за за за за
18. Манойло О.В. за за за за за за
19. МатвієнкоН. С. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
20. Мирко М. І. за за за за за за
21. Нерозя С.В. за за за за за за
22. Панченко В. Г. за за за за за за
23. Педяш О.В. за за за за за за
24. Ричинда М. І. за за за за за за
25. Рябова І.В. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут
26. Сичов В. В. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут.
27. Софієнко Л.О. за за за за за за
28. Троцька В. П. за за за за за за
29. Фалько А. А. за за за за за за
30. Хорошун Г.Г. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут
31. Храпач О.І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут
32. Чечоткіна В. І. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут. відсут
33. Чикало С. В. за за за за за за
34. Яременко О.І. утрим утрим утрим за за за

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати голосування по питаннях порядку денного
21 22 23 24
1. Білик М. О. за за проти за
2. Бойко А.М. за за проти за
3. БондаренкоВ.О за за проти за
4. БондаренкоО.І. за за проти за
5. Ващенко С.В. за за проти за
6. Вовк Ю.П. за за утрим за
7. Гришко І.І. за за проти за
8. Давидко В.М. за за проти за
9. ДорошенкоР.Г. за за проти за
 10. ЗагорулькоС.В. за за проти за
11. Карпенко О.І. відсут відсут відсут відсут
12. Кімлик-ЯрохаЛ.А. за за проти за
13. КолядаЛ.С. за за проти за
14. КоростиленкоО.Я. за за проти за
15. КропивнаВ. М. за за проти за
16. Кулібаба В. Г. за за проти за
17. Ломонос О. І. за за проти за
18. Манойло О.В. за за проти за
19. МатвієнкоН. С. відсут. відсут. проти за
20. Мирко М. І. за за проти за
21. Нерозя С.В. за за утрим за
22. Панченко В. Г. за за утрим за
23. Педяш О.В. за за проти за
24. Ричинда М. І. за за проти за
25. Рябова І.В. відсут відсут відсут відсут
26. Сичов В. В. відсут. відсут. відсут. відсут.
27. Софієнко Л.О. за за проти за
28. Троцька В. П. за за проти за
29. Фалько А. А. за за утрим за
30. Хорошун Г.Г. відсут відсут відсут відсут
31. Храпач О.І. відсут відсут відсут відсут
32. Чечоткіна В. І. відсут відсут відсут відсут
33. Чикало С. В. за за проти за
34. Яременко О.І. за за проти за