ХХХІІІ сесія районної ради VII скликання 20 лютого 2019 року

(тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання)

20 лютого 2019 року

1. Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 2018 рік (рішення).
  1. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та виконання заходів районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки (рішення).
  1. Про внесення змін до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки (рішення).
  1. Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки (рішення, додатки).
  1. Про внесення змін до районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3).
  1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки (рішення, додаток).
  1. Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки (рішення, додаток).
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 6).
  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік (рішення, додаток 1, додаток 2).
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4додаток 5, додаток 6).
  1. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
  1. Про затвердження ліквідаційного балансу Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
  1. Про надання дозволу на списання з балансу комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області транспортного засобу (рішення).
  1. Про надання дозволу на списання з балансу комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області транспортного засобу (рішення).
  1. Про затвердження Положення про відділ управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області в новій редакції (рішення, додаток).
  1. Про затвердження договору оренди №1 нежитлових вбудованих приміщень розташованих на 2 поверсі нежитлової будівлі Опішнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
  1. Про преміювання голови районної ради та заступника голови районної ради (рішення).

Різне.

Поіменне голосування на ХXXІІІ сесії районної ради сьомого скликання