ХХХІІ сесія районної ради VII скликання 30 січня 2019 року

(тридцять друга сесія районної ради сьомого скликання)

30 січня 2019 року

1. Звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства за період з грудня 2017 по січень 2019 року (рішеннязвіт голови районної ради).

1. Про затвердження програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік (рішення, додаток, Перелік заходів).

1. Про внесення змін до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки (рішення, додаток).

1. Про внесення змін до районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3).

1. Про внесення змін до районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову її до лав Збройних Сил України на період 2017 – 2020 роки (рішення, додаток).

1. Про ліквідацію філій комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток 1додаток 2додаток 3).

1. Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток).

1. Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток).

1. Про передачу бюджетної установи та її майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади (рішення, додаток 1, додаток 2).

1. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 –2021 роки (рішення, додаток).

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік (рішення, додаток 1, додаток 3, додаток 4, додаток 6).

1. Про передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області (рішення, додаток).

1. Про присвоєння рангу голові районної ради (рішення).

Різне.

Поіменне голосування на ХXXІІ сесії районної ради сьомого скликання