ХХХІ сесія районної ради VII скликання 21 грудня 2018 року

(тридцять перша сесія районної ради сьомого скликання)

21 грудня 2018 року

1. Про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота» (рішення, додаток).

1. Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки (рішення, додаток).

1. Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності комунальної спортивної споруди «Зіньківський районний стадіон  «Старт» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток).

1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4).

1. Про внесення змін до районної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки (рішення, додаток).

1. Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки (рішення, додаток 1, додаток 2).

1. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 14 вересня 2018 року «Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківського району» (рішення, додаток 1, додаток 2).

1. Про затвердження структури і граничної штатної чисельності Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток).

1. Про надання дозволу на організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району у 2019 році за кошти районного бюджету та місцевих бюджетів (рішення).

1. Про створення комунального некомерційного  підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської  районної  ради Полтавської області  шляхом реорганізації (перетворення) (рішення, додаток 2, додаток 3).

1. Про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 –2021 роки (рішення, додаток).

1. Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження та контролю виконання річного фінансового плану комунальних некомерційних підприємств Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток, додаток 1, додаток 2).

1. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік (рішення).

1. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік (рішення).

1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки (рішення, додаток).

1. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік (рішення, Програма, додатки).

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 6, додаток 7).

1. Про районний бюджет на 2019 рік (рішення, додаток 1додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 7).

1. Про преміювання тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).

1. Про завершення приватизації громадського будинку, розташованого за адресою:  вул. Івана Петровського, 21-б м. Зіньків Зіньківського району Полтавської області (рішення).

1. Про затвердження плану роботи Зіньківської районної ради на 2019 рік (рішення, додаток).

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321380700:00:033:0014) (рішення).

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321380700:00:005:0013) (рішення).

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321380700:00:034:0068) (рішення).

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321380700:00:017:0300) (рішення).

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5321380700:00:025:0300) (рішення).
  2. Про оплату праці голови районної ради (рішення).

1. Про оплату праці заступника голови районної ради (рішення).

Різне.

Поіменне голосування на ХXXІ сесії районної ради сьомого скликання