ХХХV сесія районної ради VII скликання 14 травня 2019 року

(тридцять п’ята  сесія районної ради сьомого скликання)

14 травня 2019 року

1. Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг на території району (рішення).
  1. Про затвердження в новій редакції програми правової освіти населення Зіньківського району на 2016 – 2020 роки (рішення, додаток).
  1. Про затвердження програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік в новій редакції (рішення,  додатки).
  1. Про стан функціонування, перспективи розвитку освітньої галузі району та хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки (рішення).
  1. Про припинення Василе-Устимівської загальноосвітньої школи І ступеня Зіньківської районної ради Полтавської області шляхом її ліквідації (рішення).
  1. Про передачу бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади (рішення, додатки).
  1. Про призначення директора комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).
  1. Про затвердження в новій редакції районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2015 – 2020 роки (рішення, додатки).
  1. Про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота» (рішення, додаток).
  1. Про стан функціонування галузі культури на території району та хід виконання районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки (рішення).
  1. Про затвердження в новій редакції районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки (рішення, додатки).
  1. Про передачу комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу – Опішнянська дитяча музична школа Зіньківської районної ради та її майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади (рішення, додатки).
  1. Про затвердження в новій редакції структури та граничної штатної чисельності працівників комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додаток).
  1. Про бухгалтерський облік комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення, додатки).
  1. Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки (рішення, додаток).
  1. Про перевидання книги Дмитра Нитченка «Від Зінькова до Мельборна» (рішення, додаток).
  1. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік (рішення, додаток).
  1. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік (рішення, додаток).
  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року (рішення, додатки).
  1.  Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік (рішення, додатки).

1. Про надання дозволу на списання з балансу комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області транспортного засобу (рішення).
  1. Про надання дозволу на списання з балансу відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації будівлі гаража для автомобіля (рішення).

1. Про надання згоди на передачу у комунальну власність Тарасівської територіальної громади Зіньківського району Полтавської області об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Молодіжна, 7-б, с. Пірки Зіньківського району Полтавської області (рішення, додатки).
  1. Про затвердження договору оренди вбудованих нежитлових приміщень комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області (рішення).

Різне.

Поіменне голосування на ХXXV сесії районної ради сьомого скликання