ХLІV сесія районної ради VIІ скликання 16 жовтня 2020 року

(сорок четверта сесія районної ради сьомого скликання)

16 жовтня 2020 року

1. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік.
  1. Про внесення змін до районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
  1. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки.
  1. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.
  1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки.
  1. Про внесення змін до рішення сорок третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 31 серпня 2020 року «Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківського району».
  1. Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.
  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9місяців 2020 року.
  1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.
  1. Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади об’єктів рухомого майна.
  1. Про погодження передачі у комунальну власність Попівської сільської ради індивідуально визначеного майна.
  1. Про передачу автомобіля.
  1. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області другого типу, передача яких в оренду планується в 2021 році.
  1. Про погодження продовження строку дії строкового трудового договору (контракту) з директором Кирило-Ганнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенівЗіньківської районної ради Полтавської області.
  1. Про погодження продовження строку дії строкового трудового договору(контракту) з директором Шилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Григорія і Григора Тютюнників Зіньківської районної ради Полтавської області.
  1. Про погодження продовження строку дії строкового трудового договору (контракту) з директором Новоселівськогонавчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад»Зіньківської районної ради Полтавської області.

Різне.

Поіменне голосування на ХLІV сесії районної ради VIІ скликання 16 жовтня 2020 року (оприлюднено 16.10.2020)