Шановні жителі Зіньківського району, дорогі земляки!

Шановні жителі Зіньківського району, дорогі земляки!

Щороку, першого жовтня, в Україні відзначають Міжнародний день людей поважного віку та День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління.

Турбота про таких людей – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

Сьогодні ми віддаємо данину щирої поваги нашим батькам, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, чий внесок у розвиток рідного краю надзвичайно вагомий. Саме ви, дорогі люди старшого покоління, будували нашу країну та виборювали її незалежність. Ви виростили дітей, а тепер віддаєте добро, любов і ласку своїм онукам та правнукам.

Дорогі жителі старшого покоління, шановні ветерани Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто бажаю вам залишатися діяльними й активними. Нехай ваші немолоді роки не знесилюють вас, а піднімають морально і духовно. Пам’ятайте, що ваш неоціненний життєвий досвід вкрай потрібний нашій молоді. Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей — це гідний приклад для наслідування.

Зичу кожному із вас і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Довгих і щасливих років життя та Божого благословення!

 

З глибокою повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя