П’ята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання

15 січня відбулась п’ята (позачергова) сесію районної ради сьомого скликання. На ній було розглянуто  три важливих питання, винесені до порядку денного. У першому із них, йшлось про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік. Це питання доповідала начальник фінансового управління зіньківської райдержадміністрації Слинько Світлана Іванівна. Вона запропонувала затвердити розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2015 року «Про зменшення обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту на 2015 рік».

Депутатським корпусом рішення було прийнято одноголосно. Зміст другого питання порядку денного мав на меті привести районний бюджет на 2016 рік. у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Під час інформування з цього питання, начальник фінансового управління зіньківської райдержадміністрації наголосила, що в районному бюджеті на 2016 рік існують проблеми в фінансуванні галузі освіти, медицини та культури.

Під кінець сесії, у різному, розглянулось питання «Про фінансову участь рад району в утриманні закладів соціальної сфери району». По питанню  виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Петрович Дахно, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Людмила Анатоліївна Кімлик-Яроха, головний лікар Центру ПМСД Рись Андрій Андрійович та головний лікар Зіньківської ЦРЛ Безпалий Олександр Валентинович. У своїх доповідях керівники зазначили, що потребують від громад фінансової допомоги.

На цьому п’ята (позачергова) сесію районної ради сьомого скликання завершилась.