Відбулась робоча нарада

20 січня голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя скликав нараду з питань роботи районних закладів охорони здоров’я. На засіданні були присутні головний лікар Зіньківської ЦРЛ  Олександр Безпалий, заступник головного лікаря Центру ПМСД Людмила Сайкіна та заступник голови райдержадміністрації Юрій Джувага.

Питання наради стосувались організаційних моментів роботи  Зіньківської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Причиною засідання стали скарги громадян щодо роботи зіньківських медичних закладів.

Сергій Нерозя  доручив виконавчому апарату районної ради звернутися до Зіньківської ЦРЛ  та Центру ПМСД з відповідними листами для проведення службової перевірки, надання пояснень та притягнення до відповідальності   винних осіб.