Відбувся захід з нагоди Дня Соборності України

22 січня День Соборності  та свободи України. З нагоди свята представники управлінь, відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району зібрались на урочистий мітинг біля пам’ятника Великому Кобзарю.

Захід відкрив Зіньківський міський голова Сергій Максименко. Зі словами вітання виступили голова райдержадміністрації Віталій Панченко та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда.

Мітинг продовжився покладанням квітів громадськістю  до монумента загиблим воїнам АТО Зіньківщини та пам’ятника Тарасу Шевченку.

Після цього у залі засідань районної ради нагрудними знаками «Учасник АТО» Віталій Панченко та тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара  Валерій Кулага нагородили  зіньківчан, які є  учасниками антитерористичної операції.