На сесії у Малих Будищах

28 січня заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда відвідали шосту (позачергову) сесію сьомого скликання Малобудищанської сільської ради.

Сергій Загорулько відразу ж пояснив депутатам, що присутність представників районної ради на засіданні – це не контроль місцевих громад, а налагодження співпраці.

Основне питання порядку денного стосувалось розгляду пропозиції робочої комісії по перейменуванню сіл та провулків сіл Глинська та Малі Будища. Сільський голова Борис Дядечко повідомив, що 8 вулиць та 3 провулка їхньої територіальної громади необхідно перейменувати відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки».

Депутати сесії вирішили довести інформацію до відома населення та провести громадські слухання. Крім цього, було розглянуто ряд земельних питань та звернення Українського товариства мисливства та рибальства стосовно зміни користувача мисливських угідь на території Малобудищанської сільської ради.

У різному озвучили клопотання щодо розроблення землевпорядної документації для закладів освіти на території ради.

Також, на сесії піднімалися  питання стосовно фінансування місцевою громадою соціальних об’єктів села, роботи Зіньківського Центру надання адміністративних послуг та інші.

dscn5581