Відбулись громадські слухання

2 лютого у  залі засідань Зіньківської районної ради та райдержадміністрації  відбулися громадські слухання з питань перейменування назв вулиць і провулків, відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки».  Захід проводив  секретар міської ради, керівник робочої групи по виробленню пропозицій щодо реалізації Закону України Володимир Чикало. На слухання були запрошені мешканці шістнадцяти вулиць, які потрібно перейменувати.

Також, захід відвідали працівники районного управління юстиції. Вони пояснили присутнім, що документи, які встановлюють право власності на будь-яке майно, де вказані старі назви, залишаються дійсними.

Після довготривалих дискусій, Володимир Чикало повідомив, що рішення про те, якими будуть нові назви вулиць приймуть на сесії міської ради. Депутати, в свою чергу, врахують  усі висновки і пропозиції громадських слухань.

dscn5617

dscn5635