Відкриття шкільного лісництва

3 лютого у Зіньківській спеціалізованій школі I-III ступенів № 1 відбулось відкриття шкільного лісництва. Урочистий захід відвідав начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко разом із лісничим Зіньківського лісництва ДП «Гадяцький лісгосп», головою постійної комісії Зінківської районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування  Іваном Гришко. Також, на подію завітали   голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, заступник Зіньківського міського голови Геннадій Хорошун та начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Юрій Дахно. Захід розпочала  директор Зіньківської спеціалізованої школи I-IIIступенів №1 Людмила Сідак, вона запросила Юрія Тараненка та Сергія Нерозю перерізати червону стрічку, що знаменувала відкриття шкільного лісництва.

Після цього свої думки та побажання висловили присутні гості. Зокрема, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства  зазначив, що Зіньківський навчальний заклад став віднині одним із 15-ти шкільних лісництв у Полтавській області. Лісничий Зіньківського лісництва ДП «Гадяцький лісгосп» Іван Гришко побажав колективу шкільного лісництва наснаги  та здобутків у науковій діяльності. Після чого подарував школі ноутбук та проектор. В свою чергу, голова Зіньківської районної ради наголосив, що виховання у дітей любові до лісу– це важлива і потрібна справа. Сергій Нерозя пояснив, що шкільне лісництво повинно процвітати на теренах Зіньківщини, тому за популяризацію природоохоронної та природознавчої діяльності учнівської молоді, він нагородив грамотою Валентину Коваленко – вчителя біології та керівника шкільного лісництва Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 1.

Після цього, Іван Гришко та Людмила Сідак підписали договір про співпрацю між Зіньківським лісництвом та навчальним закладом.

Захід продовжився виступами юних екологів. Діти розповіли присутнім про свою природоохоронну діяльність  та прийняли урочисту клятву.