Відбувся прийом жителів району

4 лютого в депутатській кімнаті Зіньківської районної ради заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко спільно із представником державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної  операції Олександром Алієвим провів  прийом жителів району. На прийомі були присутні голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, голова райдержадміністрації Віталій Панченко, заступник голови райдержадміністрації Юрій Джувага. До Анатолія Ханка зверталися жителі Зінькова та очільники  закладів соціальних сфер району. Головні питання стосувалися: закупівлі автомобілів для амбулаторій Центру первинно медико-санітарної допомоги, шкільних автобусів для закладів освіти та медичного обладнання для центральної районної  лікарні, будівництва теплогенераторних на твердому паливі у навчальних закладах, придбання сміттєзбиральної техніки для міського комунального підприємства.

Олексій Хоружий звернувся з питанням щодо надання допомоги в отриманні пільгової путівки на санаторно-курортне лікування в госпіталі ветеранів війни міста Полтава, а Сергій Мелешко – стосовно можливості друку (оприлюднення) статей релігійної тематики в місцевій газеті «Голос Зіньківщини» та інше.

Всі питання Анатолій Ханко обговорив із керівниками району, громадянам –  надав пояснення стосовно звернень, а деякі із них пообіцяв розглянути детальніше.

dscn5889

dscn5899