На сесії у Великій Павлівці

5 лютого  керуюча справами виконавчого апарату Зіньківської районної ради  Тамара Шулик та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда відвідали шосту (позачергову) сесію сьомого скликання Великопавлівської сільської ради. Питання, яке викликало найбільші дискусії, стосувалося співфінансування місцевою громадою закладів соціальної сфери села. Однак, незважаючи на велику соціальну значимість даного питання для Великопавлівської громади та наявність відповідних ресурсів  у сільському бюджеті,  кошти були виділенні в незначній кількості від потреби. Що, в свою чергу, може викликати незадовільне отримання освітянських, медичних та інших послуг жителями сільської ради.

Крім цього, було обговорено ряд земельних питань, по благоустрою села та розгляд пропозиції робочої комісії по перейменуванню сіл та провулків. Сільський голова Ярослав Переятенець повідомив, що 3 вулиці із 6-ти  села Велика Павлівка необхідно перейменувати відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки».

У різному розглядалися звернення жителів села що стосувалися земельних відносин.