Відвідали сесії сільських рад

9 лютого заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Кеда відвідали четверту сесію сьомого скликання Попівської сільської ради. Керуюча справами виконавчого апарату Зіньківської районної ради Тамара Шулик – четверту сесію сьомого скликання Ставківської сільської ради.

Основне питання сесій сільських рад стосувалось співфінансування місцевою громадою закладів соціальної сфери села. Дане питання було детально обговорено на засіданнях постійних комісій цих рад. Тому серед місцевих депутатів воно не викликало дискусій та отримало всебічну підтримку. На сесії було вирішено надати кошти необхідні для нормального функціонування закладів соціальної сфери сіл.

Також, на сесії піднімались інші бюджетні, земельні та майнові питання, обговорювались заходи по благоустрою населених пунктів місцевих рад.  Крім цього, було розглянуто ряд звернень від жителів громад та керівників соціальних закладів району.