Провели черговий форум

9 лютого у залі засідань Зіньківської районної ради та райдержадміністрації  відбувся черговий форум проекту ЄС / ПРООМ «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». На засіданні були присутні заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Фенько, представники управління Державної казначейської служби України у Зіньківському районі Полтавської області, відділу освіти і фінансового управління райдержадміністрації, голови громадських організацій, керівник Обласного підрозділу впровадження, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчук та координатор районного ресурсного центру Борис Верес.

На форумі підводилися підсумки щодо завершення роботи мікропроектної та тендерної документації. Громадські організації були ознайомлені із обласними вимогами щодо участі у проектах. Під час роботи було обговорено оформлення договорів, визначення підрядника та інші проблемні питання.

На завершення засідання, Віталіна Старчук роздала присутнім методичні рекомендації та матеріали для   подальшого впровадження проекту в громади району.