Відбулось відкриття виставки картин

12 лютого у Зіньківському районному історичному музеї відбулось відкриття виставки картин «Мистецький вернісаж» місцевої художниці Валентини Бедюх. На заході Валентина Бедюх розповіла присутнім про свої мистецькі роботи. Вона наголосила на тому, що любить малювати квіти, особливо іриси та маки. Також пояснила, що кожна картина – для неї немов дитина: рідна та близька. Після цього, внуки Валентини Бедюх – Анастасія та Давид виконали художній номер.

На виставку завітали заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Джувага, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Людмила  Кімлик-Яроха, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій  Дахно, заступник міської ради Геннадій Хорошун та секретар міської ради Володимир Чикало.

Відвідувачі бажали місцевій художниці натхнення, творчих злетів та мирного неба над головою.

Зокрема, Сергій Загорулько відзначив, що кожна картина Валентини Бедюх наповнена певним змістом, магнетизмом та світлом. Він наголосив, що талановиті люди – гордість Зіньківського краю.

На завершення заходу, художницю привітала із відкриттям виставки її колега, директор Зіньківської спеціалізованої школи № 1 Людмила Сідак, батьківський комітет школи та учні  мистецького пензля Валентини Бедюх.

dscn5945

dscn5949