Відбулась нарада

16 лютого, за ініціативи голови Зіньківської районної ради Сергія Нерозі,  відбулась нарада  з питань організаційної роботи стосовно виконання закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

У нараді приймала участь начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко.

На зустрічі були присутні заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, виконувач обов’язків начальника Зіньківського районного управління юстиції Світлана Осіпова, завідувач Зіньківського районного сектору УДМФ України в Полтавській області Юрій Писаренко та працівники виконавчого апарату районної ради.

На нараді було обговорено основні напрямки реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1395-р «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та акцентовано увагу на реалізації спільних заходів щодо забезпечення передачі повноважень у сфері державної реєстрації до 30.04.2016.

Ці та інші проблемні питання були детально обговорені та вивчені присутніми.