Побували на сесіях сільських рад

16 лютого заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько відвідав четверту  сесію сьомого скликання Власівської сільської ради. Керуюча справами виконавчого апарату Зіньківської районної ради Тамара Шулик  – п’яту сесію сьомого скликання Кирило- Ганівської сільської ради.

Основне питання сесій сільських рад стосувалось співфінансування місцевою громадою закладів соціальної сфери села. Дане питання було детально обговорено на засіданнях постійних комісій цих рад. Тому серед місцевих депутатів воно отримало всебічну підтримку. На сесії було вирішено надати кошти необхідні для нормального функціонування закладів соціальної сфери сіл.

Також, на сесії розглянули інші, не менш важливі бюджетні та земельні питання. Обговорювалось декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування, перейменування сіл та провулків відповідно до закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки».

Крім цього, було розглянуто ряд звернень від жителів громад.

dscn6020