Відвідали сесію Батьківської сільської ради

17 лютого заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько відвідав четверту сесію сьомого скликання Батьківської сільської ради. На сесії піднімались бюджетні,земельні,організаційні питання та  питання благоустрою села. Основне питання порядку денного стосувалось співфінансування місцевою громадою закладів соціальної сфери села.

Сергій Загорулько відразу ж пояснив депутатам, що надана сільськими радами субвенція буде використана виключно на освітянські, медичні та інші послуги для жителів громади.

Присутні серйозно віднеслись до питання, тому в повній мірі виділили необхідні гроші для  функціонування закладів соціальної сфери села.

На сесії розглядались проблеми благоустрою громади. Зокрема, порушувалось питання водопостачання .

Сільський голова Батьківської сільської ради Борис Іванченко зазначив, що водогін у громаді 60-70 –х років, тому він потребує негайного ремонту.

До порядку денного входило 11 земельних питань. Вони стосувались переважно наданням дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

У різному, присутні розглянули депутатський запит та оголошення.

dscn6029

dscn6033