Відвідали сесію у Проценківській сільській раді

18 лютого заступник голови Зіньківської районної ради Сергій Загорулько відвідав четверту сесію сьомого скликання Проценківської  сільської ради.На сесії піднімались бюджетні, а саме розглядалось виконання бюджету Проценківської сільської ради на 2015 рік, земельні  питання та  питання благоустрою села. Основне питання порядку денного стосувалось співфінансування місцевою громадою закладів соціальної сфери села.

Сергій Загорулько відразу ж пояснив депутатам, що надана сільськими радами субвенція буде використана виключно на освітянські, медичні та інші послуги для жителів громади.

Дане питання було детально обговорено на засіданнях постійних комісій цих рад. Тому серед місцевих депутатів воно отримало підтримку. На сесії було вирішено надати кошти необхідні для нормального функціонування закладів соціальної сфери сіл.

На сесії затверджували раніше видані розпорядження сільського голови за 2015 рік.

До порядку денного входили питання про поновлення грошової оцінки земель в межах населених пунктів села Проценки і села Дуб’яги на території Проценківської сільської ради.

У різному, присутні обговорили організаційні питання.

dscn6089

dscn6090