Розглянули ряд важливих питань

19 лютого відбулось робоче засідання постійної  комісії Зіньківської районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

Перші питання порядку денного  стосувались ознайомлення присутніх із ходом виконання програми зайнятості населення Зіньківського району на 2013 -2017 роки та районної  комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями  на 2014-2020 роки. По питаннях інформував начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень. Він розповів присутнім про роботу управління по виконанню програми. Наголосив, що у місті працює соціальне таксі, яким скористалося уже близько шістдесяти осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Довго обговорювали депутати питання діяльності районної організації ВФСТ «Колос»  стосовно організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи з населенням району. Голова райради всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України Андрій Діхтяренко повідомив, що районна молодь все частіше починає цікавитися спортом, але через аварійний стан спортзалу – проводити тренування стає не можливо.

Обговорили на комісії питання незадовільної організації роботи  постійно діючої прямої телефонної лінії керівника комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради.

Після цього, заступник міського голови Олександр Тесля повідомив присутнім про існування службової двохкімнатної квартири, за адресою: м. Зіньків, вул. Комунарська, будинок №1, квартира №14. Квартира знаходиться на балансі Зіньківської міської ради, вона призначена для заселення сім’ї лікарів, які направлятимуться для роботи в Зіньківську центральну лікарню. Олександр Тесля розповів, що приміщення перебуває у незадовільному технічному стані, тому потребує капітального ремонту. Прослухавши інформацію заступника міського голови – комісія рекомендувала фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити з районного бюджету кошти в сумі 200 тис. грн. на фінансування ремонтних робіт.

На засіданні постійної комісії було розглянуто ряд проектів програм, зміни до регламенту районної ради, а також, була озвучена інформація про призупинення присудження деяких районних премій у 2016 році.

Завершила засідання начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько, яка проінформувала присутніх про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

dscn6141

dscn6147