Відбулась постійна комісія

19 лютого відбулось робоче засідання постійної  комісії Зіньківської районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування.

По першому питанню порядку денного, стосовно використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництва, інформувала начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Вовк. Вона повідомила депутатам, що Загрунівська та Шилівська сільські ради до цього часу не розпочали освоєння коштів. Також, Олена Вовк озвучила присутнім лист від Опішнянської селищної ради. У листі опішнянська громада просила надати роз’яснення  стосовно встановлення орендних ставок на земельні ділянки та їх застосування при регулюванні орендних відносин.

Наступне питання постійної комісії стосувалось оренди земель водного фонду за 2015 рік. Керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага розповів присутнім про те, що на території Зіньківського району заборгованості по орендній платі за водні об’єкти не має.

Після цього, голова постійної комісії Іван Гришко озвучив матеріали стосовно виконання рекомендацій постійної комісії від 22 грудня 2015 року. Присутні депутати заслухавши і обговоривши інформацію рекомендували визнати незадовільною роботу Зіньківської районної державної адміністрації щодо виконання рекомендацій постійної комісії «Про відповідність чинному законодавству Угоди про внесення змін до договору оренди землі» та «Звернення Кирило-Ганівської сільської ради». Також, депутати доручили виконавчому апарату Зіньківської районної ради підготувати та направити лист щодо вищезазначеної інформації до Полтавської обласної державної адміністрації.

Достатньо дискусійним виявилось і питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Проблема полягає в розорюванні кормових угідь. Соціальна напруга виникає в зв’язку із наданням в оренду земель, що використовувалися громадянами для випасання худоби.

На засіданні постійної комісії було розглянуто ряд проектів програм.

Завершила засідання начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько, яка проінформувала присутніх про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.

dscn6107

dscn6112