На засіданні постійної комісії

22 лютого відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

Важливим виявилось питання про ліквідацію комунального підприємства «Госпрозрахункове бюро технічної інвентаризації об’єктів нерухомості та архітектурного проектування Зіньківського району». По питанню інформував начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Володимир Ковтун. Він пояснив, що діяльність цього комунального підприємства є збитковою. Обговоривши питання депутати порекомендували припинити діяльність комунального підприємства шляхом його ліквідації. У наступному питанні Володимир Ковтун запропонував, у зв’язку із ліквідацією вищезгаданого комунального підприємства ввести із 1 березня 2016 року в штат відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району посаду інспектора. Постійна комісія порекомендувала підтримати прохання Володимира Ковтуна.

Також, на засіданні постійної комісії було розглянуто звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, роботу Центру надання адміністративних послуг, ряд проектів програм та зміни до регламенту роботи районної ради.

dscn6168

dscn6173