Провели шосту сесію сьомого скликання Зіньківської районної ради

23 лютого відбулась шоста сесія Зіньківської районної ради сьомого скликання. На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя повідомив присутнім про те, що, відповідно до  змін у  статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», окрім випадків визначених законодавством стосовно таємного голосування,  депутати прийматимуть рішення на сесії лише шляхом відкритого поіменного голосування.

На засіданні було розглянуто зміни до діючих районних програм та обговорено проекти нових. Зокрема розглядались програми: покращення умов обслуговування платників податків Зіньківського району; протидії та профілактики злочинності; інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади; підтримки та розвитку культури; ВІЛ інфекції/СНІДу та інші.

Не менш важливим, виявилось вивчення депутатами питання про ліквідацію комунального підприємства «Госпрозрахункове бюро технічної інвентаризації об’єктів нерухомості та архітектурного проектування Зіньківського району», про що інформував начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Володимир Ковтун. Він пояснив, що діяльність цього комунального підприємства є збитковою. Обговоривши проблему, депутати прийняли рішення припинити діяльність комунального підприємства шляхом його ліквідації.

Також, було розглянуто  звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік та внесені зміни до показників районного бюджету на 2016 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько, проінформувала присутніх депутатів по вищезазначених питаннях. Вона повідомила, що дохідна частина районного бюджету загального фонду з врахуванням трансфертів виконана в сумі 192 132,0 тис. грн., що складає 102,5 відсотки річного обсягу надходжень. Загальний обсяг надходжень районного бюджету (без врахування трансфертів) по загальному фонду становить 37752,3 тис. грн.,  що на 4888,0 тис. грн. (114,9%) більше планових показників на 2015 рік, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року ( у співставних умовах змін до Бюджетного кодексу) надходження збільшилися на 46,5 відсотки або на  11974,6 тис. грн. Також,  Світлана Слинько пояснила, що зміни до показників районного бюджету на 2016 рік вносяться за рахунок надходження субвенцій із міської і сільських рад.

На сесії розглядались питання про районні премії, затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки. Присутні обговорили виконання рішень по депутатських запитах, прийнятих на попередніх сесіях районної ради.

У різному депутатський корпус розглянув роботу Центру надання адміністративних послуг при Зіньківській райдержадміністрації.  Голова районної ради Сергій Нерозя висловив свою занепокоєність стосовно пасивної позиції голови райдержадміністрації Віталія Панченка у  вирішенні проблем роботи даного Центру. Також, Сергій Нерозя проінформував присутніх про зміни в законодавстві стосовно реєстрації права, які відбудуться з 1 травня 2016 року.

На завершення сесії було розглянуто звернення депутата районної ради Олексія Карпенка та заяву громадянки Надії Саранчі.

dscn6208

dscn6217