Вітали жінок зі святом на обласному огляді народної творчості

4 березня  у районному Будинку культури відбувся обласний огляд народної творчості «Слався, Полтавська мистецька родино!», присвячений 25-й річниці Незалежності України. На огляд завітав директор обласного Центру народної творчості управління культури Полтавської облдержадміністрації Дмитро Соколов, завідувачі відділу і сектору обласного Центру Надія Мазуровська та Мілена Майорова.

На обласному огляді-конкурсі виступали музиканти, співаки, танцюристи, актори Зіньківського Будинку культури. А також, аматори художньої самодіяльності Дейкалівського, Лютенсько-Будищанського та Першотравневого сільських БК, які радували присутніх різноманітними фольклорними сценками: святкування Масляної, Івана Купала, Обжинки та Андріївські вечорниці.

На заході не забули приділити  значну увагу Міжнародному жіночому дню – 8-му Березню. Із вітальним словом до прекрасних половинок людства  звернулися голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Джувага та міський голова Сергій Максименко. Голова районної ради Сергій Нерозя у своєму виступі наголосив, що нині жінки не лише берегині сімейного вогнища, а й успішні керівники та  громадські активістки. Показником вищезазначеного, є 171 жінка –депутат рад усіх рівнів Зіньківського району , а це сягає майже 50% від загальної кількості депутатів.

На завершення, керівники нагородили почесними грамотами деяких жінок за їхні професійні здобутки та активну суспільну позицію.

Після перегляду обласного огляду, глядачі мали можливість полюбуватися роботами Зіньківських майстрів декоративно-прикладного мистецтва.  Виставка виробів була розміщена у фойє Будинку культури.

dscn6417

dscn6360