Відбувся черговий форум місцевого розвитку у Зіньківському районі

9 березня 2016 року у Зіньківському районі відбулося засідання форуму місцевого розвитку в рамках співпраці району зі спільним проектом  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На засіданні були присутні заступник голови районної державної адміністрації Юрій Джувага, керівник Полтавського обласного підрозділу впровадження проекту, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, голови громадських організацій, голови сільських рад, фахівці структурних підрозділів РДА та районної ради – члени  форуму, активісти громадських організацій.

На форумі  проводився моніторинг впровадження проекту в районі за 2015 рік. Громадські організації звітувалися про результати роботи, розповідали на якому етапі впровадження знаходяться, ділилися планами стосовно його реалізації на 2016 рік. Також, присутні знайомилися з умовами  подальшої роботи в напрямку співпраці із проектами міжнародної технічної допомоги. Основна увага приділялась створенню ресурсного центру громад, як структури підтримки громад району у напрямку залучення інвестицій у соціальну сферу.