Побували в Опішнянському Центрі розвитку духовної культури

9 березня у Опішнянському Центрі розвитку духовної культури відбувся благодійний захід «З Україною в серці». Захід був приурочений до Дня народження Тараса Шевченка та з нагоди вшанування пам’яті загиблого воїна АТО, мешканця селища Опішня – Романа Яківця.

На концерті учасники районного конкурсу «Тарасовими шляхами» декламували вірші  Великого Кобзаря, виконували  пісні про Україну.

Захід відвідав голова райдержадміністрації Віталій Панченко,заступник голови районної ради Сергій Загорулько, військовий комісар районного військового комісаріатуОлег Івахнов та опішнянський селищний голова Світлана Педченко.

Віталій Панченко та Олег Івахнов, згідно указу президента України, посмертно нагородив Романа Яківця орденом “За мужність” III ступеня. Нагороду було передано батькові загиблого воїна АТО.

Після цього Сергій Загорулько згадав про інших полеглих воїнів антитерористичної операції Зіньківського краю. Він наголосив, що вони –  приклад патріотизму та вірності своїй Батьківщині.

Концерт продовжився  хвилиною мовчання.

dscn6545

dscn6574