Відбулося засідання круглого столу

12 березня у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради відбулось засідання круглого столу. На заході було присутнє керівництво районної ради  та  громадські організації району. На засіданні представники громадських організацій мали змогу обговорити із головою районної ради Сергієм Нерозею та його заступником Сергієм Загорульком нагальні проблеми району, які  стосуються  життєдіяльності населення Зіньківщини.

На початку засідання, за проханням присутніх, Сергій Нерозя окреслив основні проблеми району. Найбільша увага була приділена недостатньому фінансуванню державою галузі освіти, так як у бюджеті закладено 36 млн. грн. на цю соціальну сферу, а її реальні потреби сягають 49 млн. грн.  Аналогічна ж ситуація складається із галуззю охорони здоров’я.

На жаль, представники громадських організацій прийшли не підготовленими на засідання, так як у них не було порядку денного із чітко окресленими питаннями, а також вони недостатньо розумілися у   повноваженнях виконавчої та представницької гілок районної влади.  Сергій Загорулько роз’яснив присутнім, які права та обов’язки має Зіньківська районна рада та районна державна адміністрація, як правильно писати запити громадян та інше.

Загалом, громадські організації зверталися із наступними питаннями: ненадання Опішнянською селищною радою відповідей на листи громадян, неякісне виконання робіт по ремонту автодоріг, процес введення державного реєстратора у територіальних громадах, питання інноваційних технологій, екологогії.  Керівники районної ради надали розширенні пояснення на ці та інші питання.

На завершення, Сергій Нерозя  заявив, що районна рада готова співпрацювати із громадськими організаціями, адже вбачає в цьому покращення розуміння громадськістю роботи влади. Також,  попрохав , надалі, завчасно надавати порядок денний , де будуть чітко окреслені  питання, що підлягатимуть обговоренню та розгляду