Бездіяльність голови райдержадміністрації – призводить до скарг громадян

Центр надання адміністративних послуг – одна із найбільш суперечливих установ, яка нині викликає у жителів району переважно роздратування, ніж можливість позитивно вирішити необхідні питання. Часто, відвідувачі із шести ранку займають чергу до Центру та, чекаючи  до кінця робочого дня, не отримують  необхідних адміністративних  послуг. Тому, щоб завершити свої справи до кінця, громадянам приходиться оббивати пороги Центру не один місяць. Проблема полягає і в тому, що умови роботи не відповідають вимогам для надання адміністративних послуг: відсутні інформаційні стенди, недостатня кількості працівників, які б роз’яснювали роботу по заповненню необхідних бланків, незадовільне забезпечення робочою площею персоналу Центру – тому люди працюють із своїми  документами посеред коридору.

І хоча кожного дня працівники Центру надають близько 70 адміністративних послуг, працюють біля вікон із щілинами, а стопи документів зберігають на підлозі – вони не встигають задовольнити потреби всіх відвідувачів.

Спостерігаючи за цієї ситуацію та отримуючи чимало скарг від жителів району, близько 4-х місяців назад Зіньківська районна рада надала доручення райдержадміністрації вирішити питання щодо належної роботи Центру та ліквідувати наявні недоліки, з якими постійно стикаються його відвідувачі.

До сьогодні,  голова райдержадміністрації Віталій Панченко  ніяким чином не впливав на зміну негативної ситуації в Центрі. Навіть, на постійну комісію районної ради із питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, де розглядалась робота Центру,  Віталій Панченко не прийшов, хоча і був запрошеним.

Крім того, відповідно до змін в законодавстві, в квітня 2016 року, повноваження реєстраційної служби районного управління юстиції, в частині реєстрації речових прав на нерухомість та бізнесу, планується передати до райдержадміністрації, але ніякої роботи зі сторони Віталія Панченка, в цьому напрямку, не було зроблено до сьогодні. Тож, чи не вийде колапс, що люди  взагалі, не зможуть отримувати відповідні послуги?

dscn6773 dscn6785 dscn6792