Підростати тисячам дубків

На території Зіньківського лісництва ДП «Гадяцький лісгосп» біля Лютенських Будищ, на свіжому зрубі в урочищі Великопавлівське, вихованцями шкільного лісництва (школа №1 міста), яким опікується депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, лісничий Зіньківського лісництва Іван Гришко, було висаджено 11,5 тисяч сіянців дуба звичайного на площі 2,5 га.

Поруч із початківцями  були досвідчені фахівці, які проводили майстер-клас з посадки лісу. По закінченню роботи  юних лісівників працівники Зіньківського лісництва пригостили польовою кашею та смачним узваром.Роботи по залісненню району, повідомив Іван Гришко, розпочалися вчасно і будуть продовжені.