Відбулась зустріч-нарада

24 березня, за ініціативи Полтавської спілки жінок «Чураївна» спільно з Полтавським регіональним відділенням  Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад, в рамках проекту «Активізація участі жінок Полтавщини в суспільних процесах» відбулась нарада-зустріч для жінок Зіньківщини.

Радник міністра соціальної політики в Полтавській області Вікторія Курилко разом із директором Полтавського регіонального фонду  «Підтримка розвитку підприємницької діяльності» Оленою Винокуровою, пояснили присутнім, що прибули на захід з метою залучення жінок до процесів децентралізації.

Розпочав зустріч заступник голови районної ради Сергій Загорулько. Він побажав жінкам корисної та продуктивної праці.

Після цього, Вікторія Курилко ознайомила жінок із діючими програмами області. Зокрема, програмою жіночого лідерства та жіночого підприємництва. Розповіла про специфіку роботи програм та запросила присутніх до майбутньої співпраці.

Не менш цікавою виявилась інформація Олени Винокурової. Вона, посилаючись на досвіди успішних жінок Полтавщини, запропонувала бажаючим долучатися до фонду «Підтримка розвитку підприємницької діяльності», засновником якого являється Полтавська обласна рада та Полтавська райдержадміністрація.

Загалом, захід був цікавим та корисним для жінок Зіньківщини, адже вони вступали в дискусії, обговорюючи впровадження проекту на території нашого краю.

dscn6916

dscn9999