Районна рада інформує

У 2016 році місцеві громади продовжують співфінансувати заклади освіти Зіньківського району. Районною радою спільно із фінансовим управлінням райдержадмінітрації було розроблено єдиний підхід у розрахунках потреби закладів соціальної сфери району на 2016 рік згідно  статей 70, 103-2 , 103-4 Бюджетного Кодексу України.  У цифри було закладено: харчування та підвезення учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців  дошкільних навчальних закладів відповідних рад, опалення навчальних та виплату заробітних плат  працівникам освіти.

Изображение 003

За наведеними у таблиці даними, субвенція районному бюджету від територіальних громад надійшла в розмірі 2,211 млн. грн., що становить  48,6 % від розрахованої потреби. Найбільший відсоток до зазначеного  плану, на галузь освіти надали Артелярщинська, Покровська, Бірківська, Батьківська, Новоселівська, Ставківська та Шилівська сільські ради. Решта рад зобов’язуються виділити потрібні кошти за результатами шести місяців.

Кирило-Ганівська, Човно-Федорівська, Тарасівська та Малобудищанська територіальні громади  передали до районного бюджету додаткову субвенцію на виконання цільової «Програми  ЄС / ПРООМ «Місцевий розвиток орієнтований на громади, фаза 3 на 2015-2017 рр.» для заміни віконних блоків у загальноосвітніх школах цих рад.

Бірківська, Власівська, Лютенсько-Будишанська, Першотравнева та Попівська сільські ради надали додаткові кошти  на придбання  дверей, вікон, інвентаря, встановлення коректорів газу та передплату  преси для місцевих навчальних закладів.

P.S. Позиція керівництва районної ради та депутатського корпусу районної ради наступна: місцеві громади повинні знати, як утримуються заклади соціальної сфери на території їхніх рад.

Наступна інформації стосуватиметься галузі медицини.