На спільному засіданні постійних комісій районної ради

15 квітня під головуванням Олексія Коростиленка відбулось спільне засідання   постійних комісій  районної ради з питань промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, заступник голови райдержадміністрації Олексій Губічев, начальник Управління Пенсійного фонду України в Зіньківському районі Віра Чечоткіна, прокурор Зіньківського відділу  Миргородської місцевої прокуратури Андрій Чубенко, заступник начальника фінансово управління райдержадміністрації Тетяна Трохименко та заступник районного військового комісара Валерій Кулага.

Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Трохименко ознайомила присутніх із звітом про виконання районного бюджету на I квартал 2016 року та із  внесенням змін до показників районного бюджету на 2016 рік. Вона повідомила, що дохідна частина районного бюджету загального фонду з врахуванням трансфертів виконана в сумі 77171,9 тис. грн., що складає 105,5 відсотка квартального обсягу надходжень. До загального фонду районного бюджету надійшло міжбюджетних трансфертів в сумі 65858,2 тис. грн., із них іншої додаткової дотації – 251,5 тис. грн., іншої субвенції – 1931,6 тис. грн., субвенцій з державного бюджету – 63675,1 тис. грн., в тому числі освітня субвенція – 7931,6 тис. грн. і медична субвенція – 5090,6 тис. грн.

Загальний обсяг надходжень районного бюджету (без врахування трансфертів) по загальному фонду становить 11313,7 тис. грн., що на 4099,8 тис. грн. (156,8%) більше планових показників, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 65,6 відсотки або на 4479,9 тис. грн. План виконано по податку на доходи фізичних осіб в сумі 11257,7 тис. грн., або на 157,3%, (питома вага від всіх надходжень ПДФО становить 99,5%), по надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом в сумі 54,3 тис. грн., або на 97,8%, інших надходженнях в сумі 1,7 тис. грн. (68,0%).

Депутати постійних комісій районної ради погодили вищезазначені проекти рішень та порекомендвали внести на розгляд президії та сьомої сесії сьомого скликання районної ради.

Не менш важливою виявилась інформація начальника Управління Пенційного фонду України в Зіньківському районі Віри Чечоткіної про  районні «тіньові зарплати». Громадяни через несплату внесків втрачають страховий стаж і можливість одержання заробленої пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законодавством. Найбільшу кількість працівників, які не отримують мінімальну заробітну плату мають такі підприємства як: СБК «Бір», ПСП «Високе», ПОСП «АФ «Перемога», СТОВ «Благовість». Дану інформацію депутати прийняли до відома.

Також, на спільному засіданні були розглянуті: робота органів прокуратури на території Зіньківського району на 2015 рік (інформація прийнята до відома), хід виконання програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову  її до лав Збройних Сил України на 2013-2016 роки та програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки( прийняті відповідні рекомендації).

Обговорені проекти рішень про почесну грамоту Зіньківської районної ради з врученням нагрудного знака та про реформування державних комунальних друкованих засобів масової інформації,  депутати погодили і порекомендували внести на розгляд президії та сьомої сесії сьомого скликання районної ради.

Питання про внесення змін до програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову її до лав Збройних сил України на 2013-2016 роки депутати спільного засідання постійних комісій порекомендували доповідачу доопрацювати  та внести на розгляд наступної чергової сесії районної ради.