Працювала постійна комісія районної ради

20 квітня під головуванням Геннадія Хорошуна  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фенько, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага, керуюча справами районної ради Тамара Шулик, начальник управління Пенційного фонду України в Зіньківському районі Віра Чечоткіна, директор Зіньківського районного центру зайнятості Сергій Зливко, начальники управлінь райдержадміністрації та інші.

Відповідно  до порядку денного, депутати заслухали та прийняли до відома інформацію про виконання програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за 2015 рік, затвердили звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2016 року, внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, внесли зміни до програм інформатизації органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Зіньківського району на 2016-2017 роки та до програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік  та інше.

Важливою була інформація про раціональне використання коштів районного бюджету, виділених на діючі програми за 2015 рік. Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Трохименко повідомила, що за рахунок коштів районного бюджету у 2015 році фінансувалось 22 районні програми, а затверджено та прийнято 43. На реалізацію 22 програм було передбачено кошти в сумі 2832893 грн., із яких використано 2767709 грн.

На завершення, депутати профільної комісії розглянули лист від Полтавської обласної державної адміністрації  та Гадяцької міської ради.