Відвідали сесію у Бірках

20 квітня у  Бірківській сільській раді відбулась шоста сесія сьомого скликання районної ради.  У роботі засідання взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько,  заступник начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Держводагенства України Володимир Кириленко, начальник відділу комплексного проектування Полтавського обласного управління водних ресурсів Держводагенства України Сергій Степанчук та депутати сільської ради.

На засіданні були розглянуті питання про розвиток і спорт на території місцевої громади, про внесення змін до Регламенту Бірківської сільської ради та до бюджету територіальної громади на 2016 рік та інші.

Відповідно до порядку денного, присутні ознайомились із роботою сільської ради стосовно розорення ПП «Картопля Полтавщини» земельної ділянки, що знаходиться поблизу села Троянівка. Питання викликало жваве обговорення.

Після чого, депутати сільської ради порекомендували:

1) ПП «Картопля Полтавщини» утриматись від використання земельної ділянки, як рільної та провести її залуження шляхом посіву багаторічних трав. 2) Використовувати земельну ділянку, як кормові угіддя – сіножаті. 3)Надалі проводити свою господарську діяльність, враховуючи інтереси громади.

Начальник відділу комплексного проектування Полтавського обласного управління водних ресурсів Держводагенства України Сергій Степанчук повідомив присутнім, що керівництво  ПП «Картопля Полтавщини» працює над тим, щоб розчистити річку Грунь –Ташань на території села Троянівка. Він ознайомив із проектом робіт та специфікою  майбутнього процесу.

У різному обговорили питання благоустрою села. На цьому шоста сесія сільської ради сьомого скликання завершилась.