Відбулась сьома сесія районної ради сьомого скликання

21 квітня відбулась сьома сесія Зіньківської районної ради  сьомого скликання. Розпочалось пленарне засідання із приємної події – голова районної ради Сергій Нерозя, його заступник Сергій Загорулько та  член громадської спілки «Об’єднання учасників АТО «Українці – разом»» Світлана Даценко вручили, від командира 72 –ї окремої механізованої бригади полковника Анатолія  Соколова,  подяки депутатам районної ради Юрію Вовку та Миколі Ричинді, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Юрію Дахну, Зіньківському міському голові Сергію Максименку, сільським головам Лютенсько-Будищанської сільської ради Михайлу Білику, Шилівської –  Володимиру Сивоконю, Човно-Федорівської – Олексію Чутю, Зіньківським колективам: центральної районної  бібліотеки,  Будинку дитячої та юнацької творчості, станції юних техніків, музичної школи,  які активно займаються збором гуманітарної допомоги для учасників АТО. Розгляд питань порядку денного розпочалось із звіту про роботу органів прокуратури на території Зіньківського району за 2015 рік.

Потім,  на пленарному засіданні було внесено зміни до діючих районних програм та деякі затверджено в новій редакції: програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району «Турбота»; розвитку фізичної культури і спорту; інформатизації органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Зіньківського району; забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень та інші.

Депутатами були прийняті рішення: про звільнення від плати за соціальні послуги, про реформування друкованих засобів масової інформації редакції газети «Голос Зіньківщини»,співзасновником якої є Зіньківська районна рада та районна державна адміністрація, про  почесну грамоту, мережу навчальних закладів району та інші.

Після цього, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько ознайомила присутніх із звітом про виконання районного бюджету на I квартал 2016 року та із  внесенням змін до показників районного бюджету на 2016 рік. Вона повідомила, що дохідна частина районного бюджету загального фонду з врахуванням трансфертів виконана в сумі 77171,9 тис. грн., що складає 105,5 відсотка квартального обсягу надходжень. До загального фонду районного бюджету надійшло міжбюджетних трансфертів в сумі 65858,2 тис. грн., із них іншої додаткової дотації – 251,5 тис. грн., іншої субвенції – 1931,6 тис. грн., субвенцій з державного бюджету – 63675,1 тис. грн., в тому числі освітня субвенція – 7931,6 тис. грн. і медична субвенція – 5090,6 тис. грн.

На завершення засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання, депутатський корпус  затвердив ряд технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів.