Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції увійшла в історію, як найбільша  в країні техногенно-екологічна катастрофа. Ця жахлива трагедія зачепила долю кожного українця.

Тому, сьогодні,  ми не маємо права забувати про тих, чиї долі обпалені Чорнобилем, чиє життя жорстоко змінила подія 30-річної давності.

Тож, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  прийміть нашу щиру вдячність,  за Ваш подвиг, за Вашу мужність і самовідданість, за ту велику роботу і турботу, яку ви сповна виконали для життя всього людства. Дякуємо Вам, що, не шкодуючи свого здоров’я, Ви проявили героїзм, витримку та сталеві нерви під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Світла пам’ять тим, хто віддав життя за  порятунок нації та доземний уклін всім ліквідаторам страшної та безжалісної трагедії.

Зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і злагоди. Хай завжди у вашій оселі панує радість, любов та  благополуччя.

Нехай наші діти, онуки та правнуки ніколи не знатимуть подібного лиха.

Голова районної ради

Сергій Нерозя