Озеленили територію

Нещодавно, у Дейкалівській сільській раді, активістами було висаджено 3 тисячі саджанців сосни на площі 1 га. Учасники ретельно та відповідально віднеслись до роботи по озелененню території.

Значну допомогу активістам надали депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, лісничий Зіньківського лісництва Іван Гришко та депутат районної ради, член постійної комісії районної ради  з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, директор   СТОВ «Благовість» Олександр Яременко.

Іван Гришко зазначив, що такі дії дейкалівських активістів – являються зразком наслідування для жителів району.