На засіданні організаційного комітету районної ради

4 травня, під головуванням голови районної ради Сергія Нерозі, відбулось засідання організаційного комітету районної ради  із присудження щорічних премій імені братів Зерових та Дмитра Ровинського. У заході взяли участь Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно, його заступник Володимир Бузовський, завідуюча районним методичним кабінетом Любов Дуб’яга, методист методичного  кабінету Любов Благодир та працівники виконачого апарату районної ради.

На засіданні присутніми було розглянуто питання про відзначення учнів загальноосвітніх шкіл за досягнення особливих успіхів на Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук та переможців районного конкурсу художньої самодіяльності серед учнівських колективів району та окремих виконавців.     Після обговорень, членами комітету було визначено переможців по вищезгаданих номінаціях, які будуть відзначені районними преміями до 16 травня 2016 року.

перелік учнів, відзначених районною премією