Дякували українським визволителям

6 травня, на передодні Дня пам’яті та примирення і 71-річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, у залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбувся урочистий прийом ветеранів війни керівниками району.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, голова райдержадміністрації Віталій Панченко, заступник міського голови Геннадій Хорошун, начальник управління праці та соціального захисту населення Віктор Півень, директор територіального центру соціального обслуговування Зіньківського району Людмила Косяк, голова районної організації ветеранів Володимир Прислонський та керівництво військового комісаріату. Присутні подякували українським визволителям за самопожертву  та  патріотичну відданість, за захист  рідної землі від злісного ворога – агресора,  за відбудову країни, за приклад мужності, героїзму та цілеспрямованості.

Також, привітав ветеранів зі святом колектив районного Будинку культури, виконавши ряд тематичних пісень. Не обійшлось на заході і без традиційного святкового столу та фронтових «сто грам».