Дорогі наші ветерани! Шановні Зіньківчани!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Великої Перемоги!

Це свято завжди було для українського народу особливим, адже поєднало у собі  радість перемоги над ворогом і біль від втрати рідних та близьких людей. 71-ша річниця Другої світової війни, нині затьмарена трагічними подіями на сході нашої країни. Саме тому, ми надзвичайно гостро відчуваємо велич подвигу тих, хто ціною власного життя дарував нам можливість жити у мирі та спокої, хто захищав українську землю від злісного ворога, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Шановні ветерани – українські герої! Дозвольте висловити слова глибокої вдячності за проявлені Вами героїзм, мудрість, стійкість, і тверду громадянську позицію, за зразки мужності, сили духу, самопожертви. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Тож бажаємо Вам, дорогі наші визволителі, жити на мирній і вільній землі, бути безмежно щасливими, мати міцне здоров’я та активне довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Сергій Нерозя

голова районної ради