На виїзному засіданні

17 травня, на базі Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 1, відбулось спільне виїзне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту; бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном. Головувала на засіданні Світлана Чикало. Також, у роботі комісій прийняв участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, депутат обласної ради Олександр Путря, заступник голови райдержадміністрації Олексій Губічев, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно, керівники шкіл району та інші.

Основне питання порядку денного стосувалось реорганізації навчальних закладів району шляхом перетворення. Його розгляд розпочався з огляду території Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 1. Директор школи Людмила Сідак разом із присутніми оглянули спортивний майданчик, автодром, шкільну теплицю, гуртожиток, де проживають учні школи,  навчальні класи та інші об’єкти закладу.

Після цього, засідання постійних комісій продовжилось в одному із освітніх кабінетів школи, де присутнім продемонстрували фільм про «Життя  закладу»  та ознайомили із інтерактивними технологіями в  навчальному процесі . В обговоренні взяв участь депутат обласної ради Олександр Путря, який пропрацював директором цієї школи близько чотирнадцяти років.

Депутати одноголосно підтримали процес реорганізації навчальних закладів шляхом перетворення та порекомендували внести дані питання на розгляд  позачергової сесії районної ради.

Крім цього, на засіданні було розглянуто ряд бюджетних питань:  внесення змін до районної комплексної програми  соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції та до показників районного бюджету; затвердження районної програми оздоровлення і відпочинку дітей  та інші.